Przejdź do treści
Home Audyt Social Media

Audyt Social Media

Audyt Social Media to dokument, w którym przedstawię Ci analizę Twoich kanałów na Facebooku i Instagramie oraz prowadzonych przez Ciebie kampanii reklamowych. Otrzymasz szczegółowe informacje o Twoich wcześniejszych działaniach oraz konkretne zalecenia, jakie powinieneś wprowadzić, aby osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele.

Audyt Social Media obejmuje:

Analiza strony na Facebooku – wykorzystywane funkcje, zdjęcia, grafiki, filmy i treści. Sprawdzenie skuteczności prowadzonej strony w porównaniu do konkurencji. Analiza statystyk i działań.
Analiza strony na Instagramie – wykorzystywane funkcje, zdjęcia, grafiki, filmy i treści. Sprawdzenie skuteczności prowadzonego strony w porównaniu do konkurencji. Analiza statystyk i działań.
Analiza przeprowadzanych kampani reklamowych, statystyk, skuteczności, wykorzystywanych funkcji, zdjęć, grafik, filmów i treści.
Przedstawienie wniosków z każdej analizy.
Stworzenie planu zalecanych działań, aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie cel.
Propozycje zmian, jakie warto wprowadzić, aby poprawić skuteczność stron na Facebooku i Instagramie.
Propozycję reklam, jakie warto przeprowadzić, aby zwiększyć skuteczność

600 zł netto

Zapraszam do współpracy: asia@pynci.pl

Każda oferta jest dopasowywana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Co dalej?

Audyt Social Media to pierwszy etap, aby poprawić Twoje działania w Social Mediach, kolejnym krokiem jest wprowadzenie wszystkich zaleceń lub nawiązanie ze mną współpracy, w której pomogę Ci zwiększyć skuteczność Twoich działań. Sprawdź inne moje usługi:

Jeśli chcesz poprawić swoją skuteczność w Social Mediach, to zapraszam do współpracy: asia@pynci.pl