Przejdź do treści

Babeczki w Trójmieście

Jesteś Babeczką z Trójmiasta, szukasz innych babeczek do spędzania wspólnie czasu i chcesz robić fajne rzeczy? Dobrze trafiłaś! Latem 2021 stworzyłam grupę na Facebooku: Babeczki z Trójmiasta, które chcą robić rzeczy z innymi babeczkami. Łączy już ona społeczność ponad 20 tysięcy kobiet z Trójmiasta!

Mam dla Ciebie propozycje babskich wydarzeń, w których możesz wziąć udział sama lub z koleżankami. Podczas każdego babskiego spotkania poznasz kobiety takie jak Ty, które po prostu chcą spróbować czegoś nowego, spotkać inne babeczki, nauczyć się czegoś lub wyjść ze strefy komfortu.

Szukasz pomysłu na zorganizowanie spotkania z koleżankami, wieczoru panieńskiego, integracji w pracy lub innego wydarzenia? Pomogę Ci w tym! Napisz do mnie maila z informacją, co chcesz zrobić i ile Was jest. Zajmę się całą organizacją.

Warsztaty z makramy

Zaplanuj ze mną swoje własne warsztaty rękodzieła. Odkryję przed Tobą świat makramy i robienia na drutach. 

Babskie SUPy

Razem z What SUP Gdańsk organizuję Babskie SUPy na Motławie i w Gdańsku! Każdy może dołączyć — początkujący i zaawansowani.

Warsztaty z gipsu polimerowego

Dołącz do wspólnego robienia naczyń z gipsu polimerowego! Spotykamy się w pracowni w Gdańsku.

Warsztaty taniec, samoakceptacja i pewność siebie

Tutaj każda z nas poczuje się bezpiecznie! Czekają na Ciebie zajęcia tańca, krąg kobiet i pizza bez wyrzutów sumienia.

Warsztaty barmańskie

Pożyteczne z przyjemnym – nauka robienia drinków oraz babski wieczór w doborowym towarzystwie. 

Babskie rejsy

Jachty o zachodzie słońca! Do wyboru rejs na zatoce ze zbiórką na Molo w Sopocie lub Motławą.

Grupa na Facebooku Babeczki Pynci

Chcesz robić fajne rzeczy z innymi fajnymi babeczkami z Trójmiasta i okolic? Koniecznie dołącz do naszej fejsbukowej społeczności!

Babeczki z Trójmiasta, które chcą robić rzeczy z innymi babeczkami

Warsztaty z makramy

Zaplanuj ze mną swoje prywatne warsztaty – wieczór panieński, atrakcje na babskim wyjeździe, integrację firmową czy co tylko przyjdzie Ci do głowy! Ploty i sploty to warsztaty, gdzie uczę jak zaplatać makramy, robić na drutach i tworzyć rękodzieło. 

Na każdym spotkaniu spędzamy czas przy herbacie i ciastkach, rozmawiając o życiu i uwalniając głowy od codziennych trosk. Wykonane dzieła każda uczestniczka zabiera ze sobą do domu. Podczas warsztatów uczę podstaw rękodzieła, aby po wyjściu, móc tworzyć samemu. 

Poziom zaawansowania tworzonego rękodzieła na warsztatach dopasowuję pod uczestników i czas trwania. Warsztaty mogą być trudniejsze dla pasjonatek rękodzieła lub bardzo podstawowe dla opornych.

Na warsztatach staram się zaopiekować każdą uczestniczką, indywidualnie pomagam i tłumaczę kolejne etapy pracy, więc każdy może pracować w swoim tempie i na pewno poradzi sobie z nauką.

Warsztaty 3-godzinne: 200 zł/osoba

Minimalna grupa musi się składać z 5 osób lub równać się cenie warsztatów dla 5 osób. Za każdą kolejną osobę dopłata według cen powyżej.

Podczas warsztatów otrzymacie niezbędne przybory, które zabierzecie ze sobą do domu. Na warsztatach z makramy, każda uczestniczka otrzyma 100 m bawełnianego sznurka oraz akcesoria w zależności od wybranej dekoracji, takie jak: surowy patyk znad polskiego morza, obręcz na łapacz snów, koronki, wstążki, cynamon, metalowe zapięcia, kółka i łańcuszek do torebki. Na warsztatach z robienia na drutach uczestniczki otrzymają druty na żyłce w odpowiednim rozmiarze i wiele kolorów włóczek do wyboru.

Dojazd na terenie trójmiasta i okolic jest w cenie warsztatów, inne lokalizacje według indywidualnych ustaleń.

Zainteresowana? Napisz do mnie i uzgodnij szczegóły: warsztaty@pynci.pl

Babskie SUPy

Razem z What’SUP Gdańsk organizujemy SUPy na Motławie i w Gdańsku na zatoce! Do naszych wydarzeń może dołączyć każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wszystkiego Cię nauczymy, nawet jeśli to Twój pierwszy raz na desce. 

Zajęcia trwają 2 godziny i obejmują: wypożyczenie deski SUP z leashem, wiosło, kapok, opieka instruktora z What’SUP Gdańsk, nauka podstaw pływania na desce, nauka przygotowania sprzętu, rozgrzewka. Jeśli masz swój sprzęt i chcesz do nas dołączyć, to zapraszamy! 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie dostępne terminy i ilość miejsc. Chcesz zorganizować pływanie ze znajomymi lub integrację firmową? Napisz do mnie maila, wszystkim się zajmę.

Babskie warsztaty z gipsu polimerowego

Zaplanuj warsztaty, podczas których nauczysz się, jak zrobić kolorowe lastryko podstawki i naczynia z gipsu polimerowego. Będziesz mogła wybrać wzór i kolory swoich naczyń, a następnie wykorzystywać ją w domu w dowolny sposób.

Otrzymasz dostęp do niezbędnych narzędzi jak: silikonowe formy, gips polimerowy (proszek+płyn), utrwalacz, 6 barwników, kubeczki, szpatułki, papier ścierny oraz rękawiczki silikonowe. Wykonasz 3 różne naczynia z gipsu polimerowego. Stworzysz dowolne kolory i wzory na swoich naczyniach.

Napisz do mnie maila, aby zaplanować warsztaty z gipsu polimerowego.

Warsztaty taniec, samoakceptacja
i pewność siebie

Spotykamy się w babskim gronie, w którym każda poczuje się bezpiecznie! Popracujemy nad naszą pewnością siebie na parkiecie i w życiu. Nie trzeba umieć tańczyć! Poprzez ruch będziemy odkrywać swoje ciała i wydobywać pewność siebie.

Warsztaty zaczniemy od powitalnego kręgu kobiet i porozmawiamy o naszych celach na warsztaty. Przywitamy się toastem i kieliszkiem prosecco (alkoholowego lub bezalkoholowego do wyboru). Następnie wspólnie wejdziemy na parkiet i lepiej poznamy nasze ciała. Po tańcach chwila na przerwę przy pizzy bez kompleksów. Na koniec usiądziemy w kobiecym kręgu, gdzie będziemy pracować z karatami. Porozmawiamy o samoakceptacji. Każda babeczka znajdzie tu przestrzeń dla siebie, będzie mogła podzielić się swoimi przemyśleniami lub pomilczeć i posłuchać.

Napisz do mnie maila, aby zaplanować warsztaty. 

Warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie w BarCoctail, czyli babski wieczór z procentami! Nauczymy się jak zrobić 4 drineczki! Napoje oczywiście wypijemy. Do tego przystawki: deski serów i wędlin. Lokal będzie dostępny na wyłączność tylko dla nas!

W cenie: nauka podstawowych technik barmańskich, wykonanie 4 koktajli alkoholowych i oczywiście ich wypicie, wyśmienity poczęstunek (deski serów, wędlin i innych przekąsek), babskie pogaduchy, zdjęcia i miły czas w klimatycznym miejscu dostępnym tylko dla nas.

Napisz do mnie maila, aby zaplanować warsztaty.

Babskie rejsy jachtami

Babskie rejsy jachtami o zachodzie słońca! Startujemy i wracamy w to samo miejsce. Do wyboru rejs na zatoce ze zbiórką na Molo w Sopocie lub Motławą ze zbiórką w centrum Gdańska. 

Każdy rejs trwa ok 2 godziny. W trakcie rejsu napijemy się lampki proseco, zrobimy sobie zdjęcia, odpoczniemy i będziemy słuchać szumi fal! Nie trzeba zabierać ze sobą koleżanek — poznasz nowe super babeczki! Koszt rejsu to 125 zł od osoby.

Napisz do mnie maila, aby zaplanować warsztaty.

Chcesz zorganizować własne atrakcyjne warsztaty w Trójmieście?

Mam w tym wielkie doświadczenie i sporą sieć kontaktów. Serdecznie zapraszam do współpracy!