Przejdź do treści
Home Zaplanuj warsztaty rękodzieła

Zaplanuj warsztaty rękodzieła

Zaplanuj swoje prywatne warsztaty ze mną, wieczór panieński, rękodzieło na babskim wyjeździe czy co Ci przyjdzie do głowy!

Chętnie poprowadzę warsztaty dla małych, dużych, młodszych i starszych. Poziom zaawansowania tworzonego rękodzieła na warsztatach dopasowuję pod uczestników i czas trwania. Warsztaty mogą być trudniejsze dla pasjonatek rękodziełą lub bardzo podstawowe dla opornych. Na warsztatach staram się zaopiekować każdą uczestniczką, indywidualnie pomagam i tłumaczę kolejne etapy pracy, więc każdy może pracować w swoim tempie i na pewno poradzi sobie z nauką.

Mogę przeprowadzić warsztaty:

  • Zaplatania makramy na patyku
  • Zrobienia makramowego łapacza snów
  • Zaplatania wiszącego kwietnika z makramy
  • Zrobienia małej makramowej torebki
  • Zrobienia makramowych chorągiewek
  • Tworzenia świątecznych, makramowych dekoracji na choinkę
  • Zrobienie na drutach czapki
  • Zrobienia na drutach opaski

Cena warsztatów rękodzieła:

Cena warsztatów jest zależna od czasu ich trwania. Warsztaty mogą potrwać od 2 do 4 godzin. W cenie warsztatów otrzymacie wszystkie niezbędne materiały do stworzenia swojego dzieła, które zabierzecie ze sobą do domu. Na warsztatach będą dostępne przybory rękodzielnicze do pracy jak np nożyczki oraz moje makramy służące jako wzór do pracy i inspiracja do dalszego działania. Podczas pracy uczestnicy zapomninają o otaczającym nas Świecie dlatego przygotowuję napoje i słodkości, którymi można się częstować. Pamiętajcie, aby na warsztatach zadbać o siebie i można zabrać ze sobą dodatkowe przekąski według własnego zapotrzebowania lub mocniejsze napoje w razie świętowania na warsztatach.

Podczas warsztatów otrzymacie niezbędne przybory, które zabierzecie ze sobą do domu. Na warsztatach z makramy, każda uczestniczka otrzyma 100 m bawełnianego sznurka oraz akcesoria w zależności od wybranej dekoracji, takie jak: surowy patyk znad Polskiego morza, obręcz na łapacz snów, koronki, wstążki, cynamon, metalowe zapięcia, kółka i łańcuszek do torebki. Na warsztatach z robienia na drutach, uczestniczki otrzymają druty na żyłce w odpowiednim rozmiarze i wiele kolorów włóczek do wyboru.

Warsztaty 3-godzinne200 zł / osoba
Minimalna grupa musi się składać z 5 osób lub równać się cenie warsztatów dla 5 osób.
Za każdą kolejną osobę dopłata według cen powyżej.
dojazd na terenie trójmiasta i okolic jest w cenie warsztatów, inne lokalizacje według indywidualnych ustaleń.

Zaplanuj warsztaty rękodzieła:

Skontaktuj się ze mną i zaplanujmy warsztaty. Jeśli masz pytania to pisz śmiało. Chętnie Ci pomogę w doborze miejsca: warsztaty@pynci.pl


Zdjęcia z moich warsztatów rękodzieła!