Przejdź do treści
Home Obsługa Social Media

Obsługa Social Media

Obsługa Social Media, jaką oferuję, to opieka nad Twoimi stronami na Facebooku i Instagramie, planowanie działań, postów i regularna moderacja. Podczas naszej współpracy poprawię efektywność, spójność i czytelność Twoich stron oraz zapewnię stałą komunikację z odbiorcami. Obsługa Social Media obejmuje organiczne działania bez wykorzystywania budżetu reklamowego. Jeśli chcesz, aby Twoje strony poprawiły efektywność, to wykorzystuj funkcje udostępniane przez Facebooka i Instagrama.

Obsługa Social Media obejmuje:

Analiza strony na Facebooku – wykorzystywane funkcje, zdjęcia, grafiki, filmy i treści. Sprawdzenie skuteczności prowadzonej strony w porównaniu do konkurencji. Analiza statystyk i działań.
Optymalizacja strony na Facebooku, dostosowanie zakładek, informacji, opisów, które poprawią czytelność strony i ułatwią klientom poruszanie się po niej.
Analiza strony na Instagramie – wykorzystywane funkcje, zdjęcia, grafiki, filmy i treści. Sprawdzenie skuteczności prowadzonego strony w porównaniu do konkurencji. Analiza statystyk i działań.
Optymalizacja strony na Instagramie, dostosowanie funkcji, informacji, opisów, które poprawią czytelność strony i ułatwią klientom poruszanie się po niej.
Analiza przeprowadzanych kampani reklamowych, statystyk, skuteczności, wykorzystywanych funkcji, zdjęć, grafik, filmów i treści.
Propozycję reklam, jakie warto przeprowadzić, aby zwiększyć skuteczność
Przedstawienie wniosków z każdej analizy.
Zaplanowanie działań organicznych, aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie cel.
Tworzenie średnio 3 postów tygodniowo na Facebooku i na Instagramie, według planu oraz stały dostęp do zaplanowanych postów.
Regularna moderacja komentarzy i wiadomości.
Regularne zapraszanie nowych odbiorców do polubienia strony.
Wykorzystywanie oferowanych funkcji na Facebooku i Instagramie takich jak relacje, rolki, katalogi, wydarzenia, usługi, w zależności od potrzeb kanału i zaplanowanych działań.
Miesięczne raportowanie uzyskanych wyników.

1200 zł netto / miesiąc

Zapraszam do współpracy: asia@pynci.pl

Każda oferta jest dopasowywana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Chcesz zwiększyć zakres naszej współpracy?

Jeśli chcesz poprawić swoją skuteczność w Social Mediach, to zapraszam do współpracy: asia@pynci.pl