Przejdź do treści
Home Pełna obsługa Social Media

Pełna obsługa Social Media

Pełna obsługa Social Media to kompleksowe działania i opieka nad Twoimi stronami na Facebooku i Instagramie. Planowanie postów i przeprowadzanie kampanii reklamowych pod założone cele. Podczas naszej współpracy poprawię efektywność, spójność i czytelność Twoich stron, zapewnię stałą komunikację z odbiorcami oraz będę dążyć do wyznaczonych celów, wykorzystując narzędzia reklamowe. Nasza współpraca to również stały kontakt. Pełna obsługa Social Media obejmuje działania organiczne oraz płatne. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów i lepiej zaprezentować swoją ofertę to zacznij wykorzystywać funkcje oferowane przez Facebooka i Instagrama.

Pełna obsługa Social Media obejmuje:

Analiza strony na Facebooku – wykorzystywane funkcje, zdjęcia, grafiki, filmy i treści. Sprawdzenie skuteczności prowadzonej strony w porównaniu do konkurencji. Analiza statystyk i działań.
Optymalizacja strony na Facebooku, dostosowanie zakładek, informacji, opisów, które poprawią czytelność strony i ułatwią klientom poruszanie się po niej.
Analiza strony na Instagramie – wykorzystywane funkcje, zdjęcia, grafiki, filmy i treści. Sprawdzenie skuteczności prowadzonego strony w porównaniu do konkurencji. Analiza statystyk i działań.
Optymalizacja strony na Instagramie, dostosowanie funkcji, informacji, opisów, które poprawią czytelność strony i ułatwią klientom poruszanie się po niej.
Analiza przeprowadzanych kampani reklamowych, statystyk, skuteczności, wykorzystywanych funkcji, zdjęć, grafik, filmów i treści.
Przedstawienie wniosków z każdej analizy.
Zaplanowanie działań i budżetu, aby osiągnąć wyznaczony przez Ciebie cel.
Przedstawienie oczekiwanych wyników reklam.
Tworzenie postów, według planu oraz stały dostęp do zaplanowanych postów.
Regularna moderacja komentarzy i wiadomości.
Regularne zapraszanie nowych odbiorców do polubienia strony.
Wykorzystywanie oferowanych funkcji na Facebooku i Instagramie takich jak relacje, rolki, katalogi, wydarzenia, usługi, w zależności od potrzeb kanału i zaplanowanych działań.
Uruchomienie reklam, według zaplanowanego planu i budżetu.
Stała kontrola efektywności reklam.
Optymalizacja reklam, w celu zwiększenia ich efektywności i zmniejszania kosztów.
Docieranie do nowych odbiorców.
Miesięczne raportowanie uzyskanych wyników.

1800 zł netto / miesiąc

Zapraszam do współpracy: asia@pynci.pl

Każda oferta jest dopasowywana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Chcesz zwiększyć zakres naszej współpracy?

Jeśli chcesz poprawić swoją skuteczność w Social Mediach, to zapraszam do współpracy: asia@pynci.pl